Kierowca

Ogłoszenie nieaktualne Września, Białężyce Techpak Group

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się rodzinnej firmie działającej ponad 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych i kaszerowanych, standów reklamowych oraz tektury
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Ubezpieczenie na życie już od 5 zł – w pozostałej części dofinansowane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną już od 8 zł – w pozostałej części dofinansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie NNW dla dzieci pracowników za 1 zł – dofinansowane przez pracodawcę
  • Kartę MultiSport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Owocowe wtorki

Więcej informacji: https://www.techpak.eu/kariera/

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie załadunków i wyładunków surowców oraz wyrobów gotowych
  • Prawidłowe zabezpieczanie ładunków oraz rozmieszczanie i układanie jednostek paletowych w przestrzeni ładunkowej samochodów
  • Ścisłe przestrzeganie przepisów i zarządzeń wynikających z przepisów prawa: Ustawy Prawo o ruchu drogowym, umów ubezpieczeniowych towarów, ładunków i pojazdów oraz innych przepisów, instrukcji dotyczących pracy i porządku w zakładzie
  • Przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowców oraz zdawanie tarczki tachografu zgodnie z przepisami AETR
  • Wykonywanie przewozów włącznie z czynnościami spedycyjnymi
  • Eksploatacja pojazdu zgodnie z ogólnymi przepisami
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu naczepy (przyczepy), w zakresie koniecznym do bezpiecznego i niepowodującego uszkodzeń przewóz ładunku
  • Rozliczanie się z odbiorcą z dostarczonej przesyłki
  • Odpowiedzialność za stan ładunku, do momentu przekazania jej wskazanemu odbiorcy
  • Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej - prawo jazdy kat. B, C, E
  • Min. 1 rok doświadczenia w kierowaniu autami do przewozu ładunku
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność